Göcek'te Tekne Kiralamak

Yeşilin mavi ile kucaklaştığı Göcek’in muhteşem koylarında, sevdikleriniz ile birlikte gün boyu keyifle vakit geçirebilmeniz için özel olarak tekne kiralamanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Göcek denince akla “12 Adalar Turu” gelir. Bu turlarda tüm gününüzü, belirli bir rota üzerinde ve birçok kişiyle bir arada geçirirsiniz. Aileniz veya arkadaş grubunuz ile tatile geliyorsanız, kendi rotanızı belirleyebilmek ve sadece tanıdığınız kişiler ile birlikte vakit geçirebilmeniz için günlük olarak özel tekne kiralamanızı tavsiye ederiz.

Günlük tekne kiralamalarınızda size özelikle Green Eyes teknesini öneriyoruz. Green Eyes, özel olarak kiralayabileceğiniz ve Göcek’in muhteşem koylarında sevdikleriniz ile birlikte keyifle vakit geçirebileceğiniz, 24 kişilik özel yapım bir teknedir. Günlük tur teknelerinden farklı olarak, Green Eyes teknesi ile Göcek’in eşsiz koylarını, yalnızca tanıdıklarınız ve sevdikleriniz ile birlikte gezme imkanı bulursunuz. Hangi koyları ziyaret edeceğinize ve hangi koyda ne kadar kalacağınıza da siz karar verirsiniz. Kalabalıklardan uzak koylarda, tatilinizi gönlünüzce geçirebilmeniz, Green Eyes Yachting web sitesine bir göz atmanızı öneririz.